Domain Hosting

DOMAIN - HOSTING HİZMETLERİMİZ

Tuzla Tasarım | Domain - Hosting Hizmetleri
Windows server, Mssql database, Sınırsız mail adresi imkanı ve servis sağlayıcınız olarak yedekleme desteği.

 

Domain (Alan Adı) Nedir ? 

Alan adınızın uygun, kolay ve hatırlanabilir olması, ulaşılabilirlik açısından oldukça önem taşımaktadır. Domain(alan adı), internette yer almak için sahip olmamız gereken kimlikdir. Yani alan adları web sitemizin adı ve adresidir. Bu adres olmadan ziyaretçiler sitemize ulaşamazlar.

Hosting (Barındırma Hizmeti) Nedir ?

Hosting veya Barındırma, bir web sitesinde yayınlanmak istenen sayfaların, resimlerin veya dokümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda tutulmasıdır.

SQL Nedir ?

SQL Server, Microsoft tarafından geliştirilmiş ilişkisel veri tabanı yönetim sistemidir. İlişkisel veri tabanı sistemi ingilizce olarak Relational Database Management System olarak adlandırılır ve kısaca RDBMS olarak bazı kaynaklarda karşımıza çıkmaktadır. İlişkisel veri tabanı sisteminde veriler tablolar halinde tutulurlar ve bu tablolar kendi aralarında ilişkisel anlamda birbiri ile bağlantılı olabilirler.

Tuzla Tasarım 1999’dan günümüze kadar yazılım ve server alanındaki, bütün bilgi birikimini ve tecrübelerini müşterilerinin bilgi güvenliğini sağlamak için kullanmaktadır. Sınırsız veri trafiğine sahip olan serverlarımızda müşterilerimizi ait dosyaların barındırılabilmesi için, bütünleşik güvenlik ve bakım uygulamaları kullanılmaktadır. Sizlere en güzel hizmeti verebilmek için sizlerle birlikte gelişiyoruz.